Dne 12. 4. jsme se vypravili na diecézní setkání mládeže do Brna. Z NMnM nás z naší dvanáctičlenné skupinky bylo celkem 10 ministrantů, což je ohromný úspěch. Ráno jsme sice byli všichni rozespalí, ale to brzy vyprchalo a do Brna jsme dojeli plni energie. Tam nás už čekal každoroční program.
Dopoledne byly jako obvykle přednášky. Někdo však místo dopoledního programu dal přednost objevování exotických kuchyní a navštívil indickou restauraci. Nevím, nebyl jsem tam, ale řekl bych, že příště už radši půjde na přednášky…
Odpolední program se skládal ze mše svaté a z odpovídání biskupa Mons. V. Cikrleho na naše dotazy. Během toho druhého jsme se dozvěděli např., z které strany si biskup loupe banán a jestli si čistí zuby před nebo po snídani. Po odpoledním programu nás už čekal jen návrat domů.
Myslím, že tuhle akci si užil naprosto každý, kdo tam byl, a že se tam rozhodně nikdo nenudil. Taky si myslím, že ohledně zábavy z ní každý vytěžil maximum, co se dalo, takže tam ani nebylo proč se nudit. Jestli bude příležitost, tak bych jel příští rok určitě zase.

Kryštof Novotný    
redakční systém WordPress, design by ChozeMaster